VADSØ AKTIVITETSSENTER AS

    Active
    Org. no. 885288642Utleie av egen eller leid fast eiendomVADSØ
    Unlock contact info
    1.3 mill
    Revenue 2025
    641 k
    Net profit
    2003
    Founded
    -4%
    Growth (revenue)

    About the company

    Vadsø Aktivitetssenter AS er en norsk virksomhet innen diverse tjenester med hovedfokus på organisering og drift av aktivitets- og tjenestetilbud i lokalmiljøet. Selskapet rapporterte en omsetning på 1 321 400 NOK for 2025 og et årsresultat på 641 420 NOK, med et driftsresultat på 829 440 NOK. Sammenlignet med året før viser omsetningen en nedgang på 4,2 %, mens årsresultatet er forbedret med 193 420 NOK (tilsvarende en økning på 43,2 %), noe som indikerer bedret lønnsomhet til tross for lavere omsetning. Totale eiendeler var 1 038 206 NOK ved utgangen av 2025, og egenkapitalen utgjorde 211 440 NOK. Selskapet ledes av én person, har et styre bestående av to medlemmer og to aksjonærer som eiere.

    Organization number
    885288642
    Founded
    2003
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    68.200 — Utleie av egen eller leid fast eiendom
    VAT registered
    No
    Business address
    Karl Rasmussens plass 2, 9800, VADSØ, 9800, VADSØ

    Financial health score

    64/ 100
    Medium
    Profit margin48.5%
    Equity ratio20.4%
    Growth (revenue)-4.2%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Øyvind Akselsen
    Daglig leder
    Øyvind Akselsen
    Styrets leder
    RH
    Rolf Harila
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Øyvind Akselsen
    75%
    Rolf Harila
    25%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    1.3M NOK

    -4.2%2025

    Net profit

    641.4K NOK

    +43.2%2025

    Equity

    211.4K NOK

    +5.7%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    1.1M
    2016
    1.2M
    2017
    1.2M
    2018
    1.2M
    2019
    1.3M
    2020
    1.2M
    2021
    1.3M
    2022
    1.3M
    2023
    1.4M
    2024
    1.3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue1.3 mill1.4 mill
    Operating result829 k585 k
    Result before tax830 k–
    Net profit641 k448 k
    Balance sheet
    Total assets1.0 mill1.1 mill
    Current assets943 k–
    Fixed assets96 k–
    Total equity211 k200 k
    Total liabilities827 k867 k
    Audited
    Operating margin
    62.8%
    Profit margin
    48.5%
    Equity ratio
    20.4%
    Current ratio
    1.14

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors VADSØ AKTIVITETSSENTER AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of VADSØ AKTIVITETSSENTER AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy