UTSIKTEN BOLIGSAMEIE MOSS GLASSVERK

    Active
    Org. no. 911729067Aktiviteter i borettslag og boligsameierOSLO
    Unlock contact info
    2.7 mill
    Revenue 2025
    424 k
    Net profit
    2013
    Founded
    +5%
    Growth (revenue)

    About the company

    UTSIKTEN BOLIGSAMEIE MOSS GLASSVERK er et boligsameie registrert i Norge som driver innen diverse virksomhet med fokus på forvaltning og drift av felles eiendom og fellestjenester for beboere. I 2025 rapporterte sameiet en omsetning på 2 698 936 NOK og et årsresultat på 423 518 NOK, med et driftsresultat på 398 436 NOK og totale eiendeler på 1 828 963 NOK. Egenkapitalen ved årsslutt var 1 591 240 NOK, noe som viser solid kapitalbase i forhold til samlede eiendeler. Mellom 2024 og 2025 økte omsetningen med 4,5 %, og årsresultatet forbedret seg med 110 518 NOK (omtrent 35,3 % økning), hvilket indikerer bedret lønnsomhet i perioden. Styret består av seks medlemmer; selskapet er organisert som et sameie hvor beslutningsmyndighet og eierskap ligger hos sameiets andelseiere.

    Organization number
    911729067
    Founded
    2013
    Company type
    Eierseksjonssameie
    Industry code (NACE)
    97.001 — Aktiviteter i borettslag og boligsameier
    VAT registered
    No
    Business address
    c/o OBOS Eiendomsforvaltning AS, Standardveien 1, 0581, OSLO, 0581, OSLO

    Financial health score

    85/ 100
    Strong
    Profit margin15.7%
    Equity ratio87.0%
    Growth (revenue)4.5%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    6 decision-makers
    AJ
    Anne-Lise Jenseth Johansen
    Styremedlem
    RL
    Rune Langlid
    Varamedlem
    TO
    Torunn Olsen
    Styremedlem
    TM
    Tove Marie Aas
    Varamedlem
    TK
    Trond Kollskau
    Styremedlem
    Viggo Olsen
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    2.7M NOK

    +4.5%2025

    Net profit

    423.5K NOK

    +35.3%2025

    Equity

    1.6M NOK

    +36.2%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    2M
    2016
    2M
    2017
    2M
    2018
    2M
    2019
    2M
    2020
    2M
    2021
    2.1M
    2022
    2.5M
    2023
    2.6M
    2024
    2.7M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue2.7 mill2.6 mill
    Operating result398 k288 k
    Result before tax424 k–
    Net profit424 k313 k
    Balance sheet
    Total assets1.8 mill1.5 mill
    Current assets1.8 mill–
    Fixed assets0–
    Total equity1.6 mill1.2 mill
    Total liabilities238 k330 k
    Audited
    Operating margin
    14.8%
    Profit margin
    15.7%
    Equity ratio
    87.0%
    Current ratio
    7.69

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors UTSIKTEN BOLIGSAMEIE MOSS GLASSVERK for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of UTSIKTEN BOLIGSAMEIE MOSS GLASSVERK.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy