URMAKER TORP AS

    Active
    Org. no. 923386084Reparasjon og vedlikehold av ur, klokker og smykkerSARPSBORG
    Unlock contact info
    3.0 mill
    Revenue 2025
    233 k
    Net profit
    2019
    Founded
    +0%
    Growth (revenue)

    About the company

    URMAKER TORP AS er et norsk selskap registrert under organisasjonsnummer 923386084 som driver med diverse virksomhet, med fokus på urmakerrelaterte tjenester og handel. I 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 3 003 089 NOK, et driftsresultat på 93 063 NOK og et årsresultat på 71 718 NOK, med totale eiendeler på 1 126 283 NOK og egenkapital på 406 930 NOK. Årsresultatet viste en betydelig bedring fra året før, med en økning på 116 718 NOK (omtrent 259,4 % forbedring sammenlignet med 2023). Selskapet ledes av én person i ledelsen, styret består av to medlemmer, og det er én aksjonær som eier selskapet. Beskrivelsen er basert på tilgjengelige regnskapstall og selskapsdata uten ytterligere vurdering eller markedsføringspåstander.

    Organization number
    923386084
    Founded
    2019
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    95.250 — Reparasjon og vedlikehold av ur, klokker og smykker
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Karl Johans gate 10, 1706, SARPSBORG, 1706, SARPSBORG

    Development & activity

    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    78/ 100
    Strong
    Profit margin7.8%
    Equity ratio46.3%
    Growth (revenue)0.1%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Christer André Torp
    Daglig leder
    CA
    Christer André Torp
    Styremedlem
    Pål Heine Torp
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    3M NOK

    2025

    Net profit

    233K NOK

    +223.6%2025

    Equity

    613K NOK

    +50.6%2025

    Revenue (2019–2025)

    Operating revenue, NOK
    610K
    2019
    2.1M
    2020
    2.5M
    2021
    2.5M
    2022
    3M
    2023
    3M
    2024
    3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue3.0 mill3.0 mill
    Operating result298 k93 k
    Result before tax294 k–
    Net profit233 k72 k
    Balance sheet
    Total assets1.3 mill1.1 mill
    Current assets1.3 mill–
    Total equity613 k407 k
    Total liabilities710 k719 k
    Audited
    Operating margin
    9.9%
    Profit margin
    7.8%
    Equity ratio
    46.3%
    Current ratio
    2.32

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors URMAKER TORP AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of URMAKER TORP AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy