SPINVEST AS

    Active
    Org. no. 918687181Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBERGENspinvest.no
    Unlock contact info
    3.3 mill
    Revenue 2025
    243 k
    Net profit
    2017
    Founded
    +10%
    Growth (revenue)

    About the company

    SPINVEST AS er et rådgivningsselskap innen bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning med base i Bergen, som tilbyr tjenester rettet mot forretningsutvikling, prosessforbedring og administrativ støtte for små og mellomstore virksomheter. Selskapet rapporterte en omsetning på 3 286 896 NOK i 2025, med et årsresultat på 243 112 NOK og et driftsresultat på 320 543 NOK samme år, noe som viser lønnsom drift på rapporteringstidspunktet. Per 2025 hadde SPINVEST totale eiendeler på 1 843 127 NOK og egenkapital på 1 731 628 NOK, og tallene indikerer en solid egenkapitalandel i balansen. Selskapets ledelse består av to personer, og styret har ett medlem; eierskapsstruktur fremkommer ikke eksplisitt i tilgjengelige data. Beskrivelsen er faktabasert og baserer seg på rapporterte nøkkeltall uten ytterligere vurderinger eller prognoser.

    Organization number
    918687181
    Founded
    2017
    Company type
    AS
    Industry code (NACE)
    70.200 — Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
    Business address
    Søndre Skogveien 22L, 5055, BERGEN
    Website
    spinvest.no

    Development & activity

    • Revenue growth +10% (2025)

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    87/ 100
    Strong
    Profit margin7.4%
    Equity ratio94.0%
    Growth (revenue)10.3%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    2 decision-makers
    Christian Hoff Olsen
    Daglig leder
    Christian Hoff Olsen
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    3.3M NOK

    +10.3%2025

    Net profit

    243.1K NOK

    -72.7%2025

    Equity

    1.7M NOK

    +16.3%2025

    Revenue (2017–2025)

    Operating revenue, NOK
    2.9M
    2017
    2.3M
    2018
    341K
    2019
    375K
    2020
    849K
    2021
    1.1M
    2022
    1.7M
    2023
    3M
    2024
    3.3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue3.3 mill3.0 mill
    Operating result321 k936 k
    Result before tax314 k–
    Net profit243 k889 k
    Balance sheet
    Total assets1.8 mill1.7 mill
    Current assets1.5 mill–
    Fixed assets339 k–
    Total equity1.7 mill1.5 mill
    Total liabilities111 k225 k
    Audited
    Operating margin
    9.8%
    Profit margin
    7.4%
    Equity ratio
    94.0%
    Current ratio
    13.81

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors SPINVEST AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of SPINVEST AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy