RØDBØLVEIEN 26 AS

    Active
    Org. no. 923488634Utleie av egen eller leid fast eiendomOSLOwww.pkh.no
    Unlock contact info
    9.8 mill
    Revenue 2025
    2.6 mill
    Net profit
    2019
    Founded
    +2%
    Growth (revenue)

    About the company

    RØDBØLVEIEN 26 AS er et norsk selskap innen "diverse virksomhet" med virksomhet rettet mot flerfasetterte forretningsområder og eiendomsrelaterte aktiviteter. I 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 9 589 994 NOK og et årsresultat på 2 301 315 NOK, med et driftsresultat på 2 943 363 NOK; totale eiendeler utgjorde 126 128 891 NOK og egenkapitalen var 116 704 494 NOK ved årsskiftet. Selskapet viser betydelig vekst fra 2023 til 2024, med omsetningsøkning på 175,3 % og en forbedring i årsresultatet på 2 336 315 NOK (omtrent +6 675,2 %), hvilket indikerer sterk positiv utvikling i lønnsomheten det siste året. Ledelsen opererer under et styre bestående av fire medlemmer, og selskapet har én registrert aksjonær. Beskrivelsen er faktabasert og basert på tilgjengelige regnskapsdata; nettsideinnhold var ikke tilgjengelig for ytterligere presiseringer.

    Organization number
    923488634
    Founded
    2019
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    68.200 — Utleie av egen eller leid fast eiendom
    VAT registered
    No
    Business address
    Karenslyst allé 49, 0279, OSLO, 0279, OSLO
    Website
    www.pkh.no

    Financial health score

    85/ 100
    Strong
    Profit margin26.9%
    Equity ratio92.1%
    Growth (revenue)2.4%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    4 decision-makers
    FJ
    Frode Johansen
    Styremedlem
    Mariann Steine Bendriss
    Styrets leder
    OF
    Oddvar Frigstad
    Varamedlem
    SL
    Siri Lunde Heggebø
    Varamedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    PENSJONSKASSEN FOR HELSEFORETAKENE I HOVEDSTADSOMRÅDET
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    9.8M NOK

    +2.4%2025

    Net profit

    2.6M NOK

    +14.9%2025

    Equity

    112M NOK

    -4.0%2025

    Revenue (2020–2025)

    Operating revenue, NOK
    0
    2020
    0
    2021
    0
    2022
    3.5M
    2023
    9.6M
    2024
    9.8M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue9.8 mill9.6 mill
    Operating result3.3 mill2.9 mill
    Result before tax3.4 mill–
    Net profit2.6 mill2.3 mill
    Balance sheet
    Total assets121.6 mill126.1 mill
    Current assets2.2 mill–
    Fixed assets119.3 mill–
    Total equity112.0 mill116.7 mill
    Total liabilities9.6 mill9.4 mill
    Audited
    Operating margin
    34.0%
    Profit margin
    26.9%
    Equity ratio
    92.1%
    Current ratio
    0.24

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors RØDBØLVEIEN 26 AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of RØDBØLVEIEN 26 AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy