PINDSLEVEIEN 1B AS

    Active
    Org. no. 992101520Eiendomsforvaltning på oppdragSANDEFJORD
    Unlock contact info
    10.3 mill
    Revenue 2025
    3.9 mill
    Net profit
    2007
    Founded
    +82%
    Growth (revenue)

    About the company

    PINDSLEVEIEN 1B AS driver innen diverse virksomheter i Norge med fokus på å tilby fleksible tjenester og løsninger tilpasset kunders behov. Selskapet rapporterte en omsetning på 5 648 510 NOK i 2024 og et årsresultat på 1 649 542 NOK, med et driftsresultat på 2 654 570 NOK samme år. Fra 2023 til 2024 viser nøkkeltallene en nedgang i omsetning på 16,6 % og et fall i årsresultat på 43,5 % (svarende til -1 271 458 NOK), samtidig som totale eiendeler ved årsskiftet utgjorde 23 496 494 NOK og egenkapitalen var 1 619 488 NOK. Selskapet ledes av én person, styret består av to medlemmer, og det er én aksjonær registrert, noe som indikerer en konsentrert eierskaps- og beslutningsstruktur. Beskrivelsen er basert på tilgjengelige regnskapsdata; nettsideinnhold var ikke tilgjengelig for nærmere detaljer om operasjonelle aktiviteter.

    Organization number
    992101520
    Founded
    2007
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    68.320 — Eiendomsforvaltning på oppdrag
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Pindsleveien 1B, 3221, SANDEFJORD, 3221, SANDEFJORD

    Development & activity

    • Revenue growth +82% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    79/ 100
    Strong
    Profit margin38.0%
    Equity ratio18.4%
    Growth (revenue)81.7%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Tore Sørensen
    Daglig leder
    PE
    Per Egil Sørensen
    Varamedlem
    Tore Sørensen
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    10.3M NOK

    +81.7%2025

    Net profit

    3.9M NOK

    +136.6%2025

    Equity

    4.4M NOK

    +171.9%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    3.4M
    2016
    4.4M
    2017
    4.6M
    2018
    5.4M
    2019
    5.4M
    2020
    5.7M
    2021
    6.2M
    2022
    6.8M
    2023
    5.6M
    2024
    10.3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue10.3 mill5.6 mill
    Operating result5.5 mill2.7 mill
    Result before tax5.0 mill–
    Net profit3.9 mill1.6 mill
    Balance sheet
    Total assets24.0 mill23.5 mill
    Current assets20.5 mill–
    Fixed assets3.5 mill–
    Total equity4.4 mill1.6 mill
    Total liabilities19.6 mill21.9 mill
    Audited
    Operating margin
    53.9%
    Profit margin
    38.0%
    Equity ratio
    18.4%
    Current ratio
    1.98

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors PINDSLEVEIEN 1B AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of PINDSLEVEIEN 1B AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy