PIKENE PÅ BROEN AS

    Active
    Org. no. 983387772Drift av lokaler tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhetKIRKENES
    Unlock contact info
    10
    Employees
    14.5 mill
    Revenue 2025
    78 k
    Net profit
    2001
    Founded
    +14%
    Growth (revenue)

    About the company

    PIKENE PÅ BROEN AS driver tverrkunstnerisk virksomhet med hovedvekt på kuratering og produksjon av utstillinger, workshops, seminarer og andre kulturelle programmer ved Terminal B kunsthall i Kirkenes, samt deltagelse i festivaler og formidlingstiltak mot lokale og tilreisende publikummere. Selskapet rapporterte en omsetning på 14 540 857 NOK i 2025 og et årsresultat på 77 791 NOK, med et driftsresultat på 105 675 NOK og totale eiendeler på 8 338 677 NOK samme år; egenkapitalen var 1 213 593 NOK. Fra 2024 til 2025 økte omsetningen med 22,7 %, samtidig som årsresultatet falt med 53 209 NOK (en nedgang på 40,6 %), noe som indikerer høyere inntekter kombinert med reduserte nettoresultater. Selskapet styres av et styre på syv medlemmer, ledes av én person i daglig lederrollen og har fem aksjonærer som eiere.

    Organization number
    983387772
    Founded
    2001
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    90.310 — Drift av lokaler tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Dr. Wessels gate 14, 9900, KIRKENES, 9900, KIRKENES

    Development & activity

    • Revenue growth +14% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    52/ 100
    Medium
    Profit margin0.5%
    Equity ratio14.6%
    Growth (revenue)14.2%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    9 decision-makers
    AF
    Astrid Fadnes
    Manager
    Franziska Kraiczy
    Daglig leder
    Amy Brox Webber
    Styrets leder
    AC
    Audun Celius
    Varamedlem
    CH
    Cecilie Haaland
    Styremedlem
    IB
    Inger Blix Kvammen
    Varamedlem
    IB
    Ingrid Balsvik Valan
    Styremedlem
    SS
    Sayed Sattar Hasan
    Styremedlem
    SI
    Svein Ingvoll Pedersen
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Evgenia Bektasova
    20%
    Franziska Kraiczy
    20%
    Ingrid Balsvik Valan
    20%
    Kjetil Nicolaisen
    20%
    Michael Bryan Peter Miller
    20%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    14.5M NOK

    +14.2%2025

    Net profit

    77.8K NOK

    -40.6%2025

    Equity

    1.2M NOK

    +182.2%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    9.2M
    2016
    11.3M
    2017
    11.1M
    2018
    10M
    2019
    9.6M
    2020
    10.2M
    2021
    12.5M
    2022
    14.4M
    2023
    12.7M
    2024
    14.5M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue14.5 mill12.7 mill
    Operating result106 k144 k
    Result before tax91 k–
    Net profit78 k131 k
    Balance sheet
    Total assets8.3 mill10.2 mill
    Current assets5.1 mill–
    Fixed assets3.3 mill–
    Total equity1.2 mill430 k
    Total liabilities7.1 mill9.7 mill
    Audited
    Operating margin
    0.7%
    Profit margin
    0.5%
    Equity ratio
    14.6%
    Current ratio
    1.31

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors PIKENE PÅ BROEN AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of PIKENE PÅ BROEN AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy