NESHEIMSTUNET AS

    Active
    Org. no. 927263017Drift av hotellerNEDRE VATS
    Unlock contact info
    20
    Employees
    2.5 mill
    Revenue 2025
    64 k
    Net profit
    2021
    Founded
    +0%
    Growth (revenue)

    About the company

    NESHEIMSTUNET AS driver virksomhet innen diversifisert drift med historiske eiendommer i Norge, blant annet restaurerte bygninger fra 1500- og 1800-tallet som leies ut til bryllup, selskaper, møter og konserter, og tilbyr overnatting med totalt 18 senger. Selskapet rapporterte en omsetning på 2 526 123 NOK i 2024 og et årsresultat på 264 129 NOK, med et driftsresultat på 263 730 NOK og totale eiendeler på 958 563 NOK ved årsskiftet. Fra 2023 til 2024 viser nøkkeltallene en betydelig vekst i omsetning på 856,9 % og en forbedring i årsresultatet på 430 129 NOK (omtrent +259,1 %), noe som indikerer en sterk positiv utvikling i regnskapsåret. Selskapet har én styremedlem og én aksjonær registrert, og den tilgjengelige informasjonen reflekterer en konsentrert ledelses- og eierskapsstruktur.

    Organization number
    927263017
    Founded
    2021
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    55.100 — Drift av hoteller
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Saudavegen 7194, 5578, NEDRE VATS, 5578, NEDRE VATS

    Development & activity

    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    64/ 100
    Medium
    Profit margin2.5%
    Equity ratio31.7%
    Growth (revenue)0.1%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    BS
    Bjørn Steinar Nesheim
    Manager
    EN
    Elisabeth Nesheim
    Manager
    Bjørn Steinar Nesheim
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Bjørn Steinar Nesheim
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    2.5M NOK

    2025

    Net profit

    64.3K NOK

    -75.6%2025

    Equity

    312.2K NOK

    +25.9%2025

    Revenue (2021–2025)

    Operating revenue, NOK
    2.3M
    2021
    2.6M
    2022
    2.4M
    2023
    2.5M
    2024
    2.5M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue2.5 mill2.5 mill
    Operating result85 k264 k
    Result before tax84 k–
    Net profit64 k264 k
    Balance sheet
    Total assets985 k959 k
    Current assets878 k–
    Fixed assets108 k–
    Total equity312 k248 k
    Total liabilities673 k710 k
    Audited
    Operating margin
    3.4%
    Profit margin
    2.5%
    Equity ratio
    31.7%
    Current ratio
    1.30

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors NESHEIMSTUNET AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of NESHEIMSTUNET AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy