MØRK AS

    Active
    Org. no. 990766339Frisering og barberingOSLO
    Unlock contact info
    3.4 mill
    Revenue 2025
    62 k
    Net profit
    2006
    Founded
    -12%
    Growth (revenue)

    About the company

    MØRK AS er et norsk selskap registrert under organisasjonsnummer 990766339 som driver med diverse virksomhet og leverer tjenester og/eller produkter innen flere forretningsområder. I 2025 rapporterte selskapet en omsetning på 3 379 350 NOK, et driftsresultat på 77 699 NOK og et årsresultat på 62 246 NOK, med totale eiendeler på 1 843 766 NOK og egenkapital på 1 390 738 NOK. Fra 2024 til 2025 viste årsresultatet en nedgang på 199 754 NOK, tilsvarende en reduksjon på 76,2 %, noe som indikerer svekket lønnsomhet sammenlignet med foregående år. Selskapet ledes av en administrasjon med to styremedlemmer og ett registrert aksjonær, og opplysningene presenteres her i en faktabasert oversikt uten spekulasjon om fremtidige utviklinger.

    Organization number
    990766339
    Founded
    2006
    Company type
    AS
    Industry code (NACE)
    96.210 — Frisering og barbering
    Business address
    c/o Thomas Mørk, Leilighet 607, Christian Krohgs gate 30, 0186, OSLO

    Development & activity

    • Revenue growth -12% (2025)

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    49/ 100
    Medium
    Profit margin1.8%
    Equity ratio75.4%
    Growth (revenue)-11.7%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    2 decision-makers
    KM
    Kjersti Mørk
    Varamedlem
    Thomas Mørk
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Thomas Mørk
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    3.4M NOK

    -11.7%2025

    Net profit

    62.2K NOK

    -76.2%2025

    Equity

    1.4M NOK

    +4.7%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    4.6M
    2016
    5.9M
    2017
    5.4M
    2018
    5.1M
    2019
    4M
    2020
    3.8M
    2021
    4.2M
    2022
    3.5M
    2023
    3.8M
    2024
    3.4M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue3.4 mill3.8 mill
    Operating result78 k335 k
    Result before tax80 k–
    Net profit62 k262 k
    Balance sheet
    Total assets1.8 mill2.4 mill
    Current assets1.5 mill–
    Fixed assets383 k–
    Total equity1.4 mill1.3 mill
    Total liabilities453 k1.1 mill
    Audited
    Operating margin
    2.3%
    Profit margin
    1.8%
    Equity ratio
    75.4%
    Current ratio
    4.04

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors MØRK AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of MØRK AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy