MARØ ELEKTRONIKK AS

    Active
    Org. no. 933450872Engroshandel med maskiner og utstyr ellersAVALDSNES
    Unlock contact info
    1.1 mill
    Revenue 2025
    270 k
    Net profit
    2024
    Founded
    +133%
    Growth (revenue)

    About the company

    MARØ ELEKTRONIKK AS er et norsk selskap innen diverse virksomhet som leverer tjenester og produkter knyttet til elektronikk og tilhørende løsninger, med virksomhet registrert i Norge. I 2025 rapporterte selskapet en omsetning på 1 133 334 NOK og et årsresultat på 269 873 NOK, med driftsresultat på 347 253 NOK og totale eiendeler på 632 092 NOK; egenkapitalen var 465 712 NOK ved årsskiftet. Foreløpige trenddata viser en betydelig vekst i omsetning fra 2024 til 2025 (+16 090,5 %), samt en forbedring i årsresultat på 103 873 NOK (omtrent +62,6 %), noe som indikerer markant fremgang i den rapporterte perioden. Selskapet har en konsentrert ledelsesstruktur med én registrert leder, ett styremedlem og én aksjonær, i tråd med de oppgitte eier- og styreopplysningene.

    Organization number
    933450872
    Founded
    2024
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    46.640 — Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Bøvågen 56, 4262, AVALDSNES, 4262, AVALDSNES

    Development & activity

    • Revenue growth +133% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    100/ 100
    Strong
    Profit margin23.8%
    Equity ratio73.7%
    Growth (revenue)132.7%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    2 decision-makers
    Olav Johan Marø
    Daglig leder
    Olav Johan Marø
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Olav Johan Marø
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    1.1M NOK

    +132.7%2025

    Net profit

    269.9K NOK

    +62.6%2025

    Equity

    465.7K NOK

    +137.6%2025

    Revenue (2024–2025)

    Operating revenue, NOK
    487K
    2024
    1.1M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue1.1 mill487 k
    Operating result347 k213 k
    Result before tax346 k–
    Net profit270 k166 k
    Balance sheet
    Total assets632 k259 k
    Current assets497 k–
    Fixed assets135 k–
    Total equity466 k196 k
    Total liabilities166 k64 k
    Audited
    Operating margin
    30.6%
    Profit margin
    23.8%
    Equity ratio
    73.7%
    Current ratio
    3.07

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors MARØ ELEKTRONIKK AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of MARØ ELEKTRONIKK AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy