J. A. EIENDOM AS

    Active
    Org. no. 996459101Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidlerSANDNESjaeiendom.no
    Unlock contact info
    1.1 mill
    Revenue 2025
    614 k
    Net profit
    2011
    Founded
    +250%
    Growth (revenue)

    About the company

    J. A. EIENDOM AS er et norsk selskap innen diverse virksomhet med hovedfokus på eiendomsrelaterte prosjekter og forvaltning. Selskapet oppgir at nettside og prosjektpresentasjon er under bygging; videre informasjon og bilder av gjennomførte prosjekter vil bli gjort tilgjengelig når dette er klart. For 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 303 000 NOK og et årsresultat på 29 320 NOK, med et driftsresultat på 37 450 NOK; totale eiendeler utgjorde 5 401 414 NOK og egenkapitalen var 5 139 044 NOK ved årsskiftet. Fra 2023 til 2024 viste nøkkeltallene en beskjeden omsetningsvekst på 1,0 %, mens årsresultatet forbedret seg med 53 320 NOK, tilsvarende en økning på 222,2 %. Selskapet ledes av én person, har et styre bestående av to medlemmer og én aksjonær som eier selskapet.

    Organization number
    996459101
    Founded
    2011
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    47.110 — Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
    VAT registered
    No
    Business address
    Gangeren 9A, 4327, SANDNES, 4327, SANDNES
    Website
    jaeiendom.no

    Development & activity

    • Revenue growth +250% (2025)

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    100/ 100
    Strong
    Profit margin57.9%
    Equity ratio41.4%
    Growth (revenue)249.8%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Jone Tungland
    Daglig leder
    AM
    Aud Margaret Tungland
    Varamedlem
    Jone Tungland
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    1.1M NOK

    +249.8%2025

    Net profit

    613.6K NOK

    +2015.9%2025

    Equity

    2.5M NOK

    -51.8%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    297K
    2016
    216K
    2017
    236K
    2018
    294K
    2019
    395K
    2020
    379K
    2021
    325K
    2022
    300K
    2023
    303K
    2024
    1.1M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue1.1 mill303 k
    Operating result787 k37 k
    Result before tax787 k–
    Net profit614 k29 k
    Balance sheet
    Total assets6.0 mill5.4 mill
    Current assets3.4 mill–
    Fixed assets2.6 mill–
    Total equity2.5 mill5.1 mill
    Total liabilities3.5 mill262 k
    Audited
    Operating margin
    74.2%
    Profit margin
    57.9%
    Equity ratio
    41.4%
    Current ratio
    1.01

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors J. A. EIENDOM AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of J. A. EIENDOM AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy