GARDIN STUDIO AS

    Active
    Org. no. 979123760Detaljhandel med tapet, gulvtepper og gulvbeleggKRISTIANSAND S
    Unlock contact info
    8.0 mill
    Revenue 2025
    716 k
    Net profit
    1997
    Founded
    +4%
    Growth (revenue)

    About the company

    GARDIN STUDIO AS er et norsk selskap innen diverse virksomhet med virksomhet rettet mot tekstil- og gardinrelaterte tjenester og produkter. I 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 7 649 668 NOK, et driftsresultat på 943 196 NOK og et årsresultat på 774 392 NOK, med totale eiendeler på 4 361 678 NOK og egenkapital på 3 330 635 NOK. Årsresultatet viste en betydelig forbedring fra foregående år, med en økning på 593 392 NOK (en forbedring på 327,8 %), noe som indikerer positiv resultatutvikling i perioden 2023→2024. Selskapet ledes av én person, styret består av tre medlemmer og eierskapet fordeler seg på to aksjonærer. Beskrivelsen er basert på tilgjengelige regnskapsdata; nettsideinnhold var ikke tilgjengelig for ytterligere detaljering.

    Organization number
    979123760
    Founded
    1997
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    47.530 — Detaljhandel med tapet, gulvtepper og gulvbelegg
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Dronningens gate 38, 4608, KRISTIANSAND S, 4608, KRISTIANSAND S

    Development & activity

    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    78/ 100
    Strong
    Profit margin9.0%
    Equity ratio77.2%
    Growth (revenue)4.1%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    7 decision-makers
    Jane Karine May Dragvik
    Daglig leder
    MB
    Mona Blom
    Manager
    SR
    Ståle Rysstad
    Manager
    TS
    Turid Svalland Booth
    Manager
    JK
    Jane Karine May Dragvik
    Styremedlem
    Ståle Rysstad
    Styrets leder
    TS
    Turid Svalland Booth
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Jane Karine May Dragvik
    50%
    Turid Svalland Booth
    50%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    8M NOK

    +4.1%2025

    Net profit

    716.3K NOK

    -7.5%2025

    Equity

    3.7M NOK

    +12.5%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    6.1M
    2016
    6M
    2017
    6.1M
    2018
    5.7M
    2019
    8.1M
    2020
    7.9M
    2021
    7.6M
    2022
    7.8M
    2023
    7.7M
    2024
    8M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue8.0 mill7.7 mill
    Operating result923 k943 k
    Result before tax926 k–
    Net profit716 k774 k
    Balance sheet
    Total assets4.9 mill4.4 mill
    Current assets3.0 mill–
    Fixed assets1.8 mill–
    Total equity3.7 mill3.3 mill
    Total liabilities1.1 mill1.0 mill
    Audited
    Operating margin
    11.6%
    Profit margin
    9.0%
    Equity ratio
    77.2%
    Current ratio
    2.74

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors GARDIN STUDIO AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of GARDIN STUDIO AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy