DELTA NÆRING AS

    Active
    Org. no. 819367302Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeidASKIM
    Unlock contact info
    17
    Employees
    29.4 mill
    Revenue 2025
    1.6 mill
    Net profit
    2017
    Founded
    +5%
    Growth (revenue)

    About the company

    DELTA NÆRING AS er et norsk selskap som driver innen diverse virksomhet og tilbyr tjenester og/eller produkter på tvers av bransjer etter behov. I 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 28 048 550 NOK og et årsresultat på 1 578 972 NOK, med et driftsresultat på 1 734 351 NOK og totale eiendeler på 12 258 675 NOK; egenkapitalen var 3 378 090 NOK ved årsslutt. Selskapet viste betydelig vekst fra 2023 til 2024, med omsetningen opp 2 103,3 % og en forbedring i årsresultatet på 4 736 972 NOK (omtrent +150 %), noe som indikerer økt aktivitet og resultatforbedring i regnskapsåret. Styret består av 11 medlemmer, ledelsen omfatter én person, og selskapet har én registrert aksjonær. Beskrivelsen er basert på tilgjengelige regnskapsdata; nettsideinnhold eller ytterligere operasjonelle detaljer var ikke tilgjengelig.

    Organization number
    819367302
    Founded
    2017
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    88.993 — Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Myrveien 2, 1815, ASKIM, 1815, ASKIM

    Development & activity

    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    71/ 100
    Strong
    Profit margin5.6%
    Equity ratio39.3%
    Growth (revenue)4.8%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    12 decision-makers
    Rune Kyrdalen
    Daglig leder
    ES
    Erling Skurdal
    Varamedlem
    HA
    Hans Amund Lunde
    Styremedlem
    HK
    Harald Kruse Gulliksen
    Styremedlem
    IM
    Ida Marie Ruud Stemmedalen
    Styremedlem
    IG
    Iselin Gehrken Langeland
    Styremedlem
    JK
    Jeanette Kristin Tangen Torp
    Varamedlem
    LR
    Lise Rognerud
    Styremedlem
    MH
    Marianne Hermanseter
    Varamedlem
    Ole-Anders Hallgren Bodal
    Styrets leder
    SH
    Seid Hamidovic
    Varamedlem
    SO
    Svein Olav Agnalt
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    29.4M NOK

    +4.8%2025

    Net profit

    1.6M NOK

    +3.4%2025

    Equity

    5M NOK

    +48.3%2025

    Revenue (2017–2025)

    Operating revenue, NOK
    12.5M
    2017
    9.6M
    2018
    1.1M
    2019
    1M
    2020
    1.2M
    2021
    5.6M
    2022
    18.7M
    2023
    28M
    2024
    29.4M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue29.4 mill28.0 mill
    Operating result1.7 mill1.7 mill
    Result before tax1.6 mill–
    Net profit1.6 mill1.6 mill
    Balance sheet
    Total assets12.8 mill12.3 mill
    Current assets12.5 mill–
    Fixed assets222 k–
    Total equity5.0 mill3.4 mill
    Total liabilities7.7 mill8.9 mill
    Audited
    Operating margin
    5.9%
    Profit margin
    5.6%
    Equity ratio
    39.3%
    Current ratio
    3.66

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors DELTA NÆRING AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of DELTA NÆRING AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy