CULINOVA AS

    Active
    Org. no. 928468984Produksjon av næringsmidler ikke nevnt annet stedTRONDHEIMculinova.no
    Unlock contact info
    27.7 mill
    Revenue 2025
    153 k
    Net profit
    2021
    Founded
    +74%
    Growth (revenue)

    About the company

    CULINOVA AS (org.nr. 928468984) er en norsk virksomhet innen “diverse virksomhet” som utvikler matvareprodukter, konsepter og løsninger med særlig vekt på nordisk matindustri, innovasjon og bærekraft. Selskapets virksomhet omfatter produktutvikling og kundeorienterte konsepter rettet mot den skandinaviske forbruker, med formål om å levere konkurransekraftige og bærekraftige matvareløsninger. For 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 15 931 364 NOK og et årsresultat på 501 450 NOK, med et driftsresultat på 777 265 NOK; totale eiendeler var 19 129 016 NOK og egenkapitalen 3 163 007 NOK. Fra 2023 til 2024 viste nøkkeltallene betydelig omsetningsvekst (+6510,5 %) samtidig som årsresultatet falt med 192 550 NOK (-27,7 %); ledelsen består av én person, styret har ett medlem og det er én kjent aksjonær.

    Organization number
    928468984
    Founded
    2021
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    10.890 — Produksjon av næringsmidler ikke nevnt annet sted
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Tempevegen 35, 7031, TRONDHEIM, 7031, TRONDHEIM
    Website
    culinova.no

    Development & activity

    • Revenue growth +74% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    58/ 100
    Medium
    Profit margin0.6%
    Equity ratio15.5%
    Growth (revenue)74.1%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    2 decision-makers
    Jon Nilssen
    Daglig leder
    Jon Nilssen
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    27.7M NOK

    +74.1%2025

    Net profit

    152.9K NOK

    -69.5%2025

    Equity

    3.3M NOK

    +4.8%2025

    Revenue (2021–2025)

    Operating revenue, NOK
    0
    2021
    0
    2022
    8M
    2023
    15.9M
    2024
    27.7M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue27.7 mill15.9 mill
    Operating result1.4 mill777 k
    Result before tax222 k–
    Net profit153 k501 k
    Balance sheet
    Total assets21.5 mill19.1 mill
    Current assets6.8 mill–
    Fixed assets14.7 mill–
    Total equity3.3 mill3.2 mill
    Total liabilities18.1 mill16.0 mill
    Audited
    Operating margin
    5.1%
    Profit margin
    0.6%
    Equity ratio
    15.5%
    Current ratio
    2.88

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors CULINOVA AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of CULINOVA AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy