BRUSERUD AS

    Active
    Org. no. 993061999GrunnarbeidSANDE I VESTFOLDbruserud.no
    Unlock contact info
    5
    Employees
    9.5 mill
    Revenue 2025
    110 k
    Net profit
    2008
    Founded
    -12%
    Growth (revenue)

    About the company

    BRUSERUD AS er et norsk selskap innen diverse virksomhet som tilbyr tjenester og løsninger tilpasset et bredt spekter av kunder i Norge. Selskapet rapporterte en omsetning på 10 788 743 NOK for 2024, med et årsresultat på -177 514 NOK og et driftsresultat på -189 701 NOK; totale eiendeler utgjorde 6 400 823 NOK og egenkapitalen var 2 875 558 NOK ved årsskiftet. Fra 2023 til 2024 viste selskapet en betydelig omsetningsvekst på 1 999,0 %, samtidig som årsresultatet svekket seg med 386 514 NOK (omtrent 184,9 % nedgang), noe som indikerer sterk topplinjevekst kombinert med utfordringer i lønnsomheten. Ledelsen består av én person, styret har to medlemmer, og selskapet har én aksjonær, slik det fremgår av tilgjengelige registre. Beskrivelsen baserer seg på offentliggjorte regnskaps- og foretaksdata uten ytterligere vurderinger eller markedsføring.

    Organization number
    993061999
    Founded
    2008
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    43.120 — Grunnarbeid
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Sandebuktveien 182B, 3077, SANDE I VESTFOLD, 3077, SANDE I VESTFOLD
    Website
    bruserud.no

    Development & activity

    • Revenue growth -12% (2025)
    • Turned profitable (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    49/ 100
    Medium
    Profit margin1.2%
    Equity ratio60.8%
    Growth (revenue)-12.1%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    4 decision-makers
    HB
    Hilde Bruserud
    Manager
    Thor Jørgen Bruserud
    Daglig leder
    HB
    Hilde Bruserud
    Varamedlem
    Thor Jørgen Bruserud
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Thor Jørgen Bruserud
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    9.5M NOK

    -12.1%2025

    Net profit

    109.8K NOK

    +161.7%2025

    Equity

    3M NOK

    +3.8%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    9.4M
    2016
    9.3M
    2017
    8.8M
    2018
    8.7M
    2019
    10.1M
    2020
    10.9M
    2021
    13.3M
    2022
    11.2M
    2023
    10.8M
    2024
    9.5M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue9.5 mill10.8 mill
    Operating result175 k-190 k
    Result before tax141 k–
    Net profit110 k-178 k
    Balance sheet
    Total assets4.9 mill6.4 mill
    Current assets4.6 mill–
    Fixed assets280 k–
    Total equity3.0 mill2.9 mill
    Total liabilities1.9 mill3.5 mill
    Audited
    Operating margin
    1.8%
    Profit margin
    1.2%
    Equity ratio
    60.8%
    Current ratio
    2.75

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors BRUSERUD AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of BRUSERUD AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy