BLOMSTERKRAFT AS

    Active
    Org. no. 913694627Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhetOSLOblomsterkraft.com
    Unlock contact info
    29.3 mill
    Revenue 2025
    1.2 mill
    Net profit
    2014
    Founded
    +10%
    Growth (revenue)

    About the company

    BLOMSTERKRAFT AS er et Oslo-basert selskap som leverer tjenester knyttet til kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet, med fokus på produksjon og tilrettelegging av kreative prosjekter og kulturelle arrangementer. I 2024 rapporterte selskapet en omsetning på 26,610,000 NOK og et årsresultat på -4,919,000 NOK, med et driftsresultat på -4,907,000 NOK, noe som indikerer negativ lønnsomhet i regnskapsåret. Selskapet har totale eiendeler på 1,201,000 NOK og en egenkapital på -13,609,000 NOK per 2024, hvilket reflekterer en svak kapitalstilling. Ledelsen består av tre personer og styret har tre medlemmer; detaljert eierskapsinformasjon er ikke oppgitt.

    Organization number
    913694627
    Founded
    2014
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    90.390 — Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Maridalsveien 86A, 0458, OSLO, 0458, OSLO
    Website
    blomsterkraft.com

    Development & activity

    • Revenue growth +10% (2025)
    • Turned profitable (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    40/ 100
    Weak
    Profit margin4.0%
    Equity ratio-110.7%
    Growth (revenue)10.2%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    6 decision-makers
    AM
    Andrew Mark Spencer
    Manager
    LP
    Luke Peter Flynn
    Manager
    Peer Magnus Anthony Osmundsvaag
    Daglig leder
    Andrew Mark Spencer
    Styrets leder
    LP
    Luke Peter Flynn
    Styremedlem
    PM
    Peer Magnus Anthony Osmundsvaag
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    29.3M NOK

    +10.2%2025

    Net profit

    1.2M NOK

    +123.6%2025

    Equity

    -6.3M NOK

    +53.3%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    9.8M
    2016
    7.2M
    2017
    6.4M
    2018
    15.5M
    2019
    1.5M
    2020
    4.4M
    2021
    24.5M
    2022
    23.3M
    2023
    26.6M
    2024
    29.3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue29.3 mill26.6 mill
    Operating result1.4 mill-4.9 mill
    Result before tax1.2 mill–
    Net profit1.2 mill-4.9 mill
    Balance sheet
    Total assets5.7 mill1.2 mill
    Current assets5.3 mill–
    Fixed assets430 k–
    Total equity-6.3 mill-13.6 mill
    Total liabilities12.1 mill14.8 mill
    Audited
    Operating margin
    4.8%
    Profit margin
    4.0%
    Equity ratio
    -110.7%
    Current ratio
    0.87

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors BLOMSTERKRAFT AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of BLOMSTERKRAFT AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy