ÅS SKOG EIENDOM AS

    Active
    Org. no. 929750500Utleie av egen eller leid fast eiendomHAMAR
    Unlock contact info
    1.3 mill
    Revenue 2025
    189 k
    Net profit
    2022
    Founded
    +42%
    Growth (revenue)

    About the company

    ÅS SKOG EIENDOM AS er et norsk selskap registrert under organisasjonsnummer 929750500 som driver med diverse virksomhet, primært knyttet til forvaltning og drift av eiendom og skogrelaterte eiendeler. Selskapet rapporterte en omsetning på 911 000 NOK i 2024 og et årsresultat på -75 878 NOK, mens driftsresultatet var 630 394 NOK og totale eiendeler utgjorde 11 704 986 NOK ved årsskiftet. I 2024 ble årsresultatet forbedret med 116 122 NOK, tilsvarende en forbedring på 60,5 % sammenlignet med foregående år, noe som indikerer positiv utvikling i lønnsomheten til tross for et lite negativt årsresultat. Selskapets egenkapital var 1 755 128 NOK i 2024; ledelsen består av et styre på tre medlemmer, og det er én aksjonær registrert.

    Organization number
    929750500
    Founded
    2022
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    68.200 — Utleie av egen eller leid fast eiendom
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Engomsvingen 4, 2309, HAMAR, 2309, HAMAR

    Development & activity

    • Revenue growth +42% (2025)
    • Turned profitable (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    79/ 100
    Strong
    Profit margin14.6%
    Equity ratio18.1%
    Growth (revenue)42.3%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Jan Åge Nymoen
    Styrets leder
    KS
    Kåre Solberg
    Styremedlem
    TA
    Terje Amundrud
    Styremedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    1.3M NOK

    +42.3%2025

    Net profit

    189.4K NOK

    +349.3%2025

    Equity

    2.1M NOK

    +20.9%2025

    Revenue (2022–2025)

    Operating revenue, NOK
    0
    2022
    0
    2023
    911K
    2024
    1.3M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue1.3 mill911 k
    Operating result932 k630 k
    Result before tax243 k–
    Net profit189 k-76 k
    Balance sheet
    Total assets11.7 mill11.7 mill
    Current assets978 k–
    Fixed assets10.7 mill–
    Total equity2.1 mill1.8 mill
    Total liabilities9.6 mill9.9 mill
    Audited
    Operating margin
    71.9%
    Profit margin
    14.6%
    Equity ratio
    18.1%
    Current ratio
    10.93

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors ÅS SKOG EIENDOM AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of ÅS SKOG EIENDOM AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy