AQUALINK AS

    Active
    Org. no. 925248673Uspesifisert engroshandelFYLLINGSDALENaqualink.no
    Unlock contact info
    11.2 mill
    Revenue 2025
    3.3 mill
    Net profit
    2020
    Founded
    +95%
    Growth (revenue)

    About the company

    AQUALINK AS er en norsk leverandør av komponenter og løsninger for akvakultur, med fokus på produkter som notlodd, polyuretan rørkause, pæreløkker og ploganker utviklet for holdbarhet, sikkerhet og minimal påvirkning på notmaterialer. Selskapet ble etablert i 2020 og bygger på bransjekunnskap og samarbeid med kunder og leverandører for å optimalisere passform, slitestyrke og praktisk bruk i oppdrettsanlegg. For 2025 rapporterte AQUALINK en omsetning på 11 217 424 NOK, et driftsresultat på 4 207 107 NOK og et årsresultat på 3 348 646 NOK, med totale eiendeler på 7 592 872 NOK og egenkapital på 6 028 762 NOK. Årsresultatet viser en betydelig forbedring fra 2024, en økning på 2 425 646 NOK (omtrent +262,8 %). Selskapet ledes av grunnleggerteamet og har et styre bestående av to medlemmer; eierskapet er konsentrert hos én aksjonær.

    Organization number
    925248673
    Founded
    2020
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    46.900 — Uspesifisert engroshandel
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Nordnæsdalsveien 4A, 5146, FYLLINGSDALEN, 5146, FYLLINGSDALEN
    Website
    aqualink.no

    Development & activity

    • Revenue growth +95% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    100/ 100
    Strong
    Profit margin29.9%
    Equity ratio79.4%
    Growth (revenue)95.3%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    4 decision-makers
    AR
    Anita Rennestraum Milde
    Manager
    KM
    Kenneth Milde
    Manager
    AR
    Anita Rennestraum Milde
    Styremedlem
    Kenneth Milde
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Kenneth Milde
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    11.2M NOK

    +95.3%2025

    Net profit

    3.3M NOK

    +262.8%2025

    Equity

    6M NOK

    +63.8%2025

    Revenue (2020–2025)

    Operating revenue, NOK
    309K
    2020
    2.8M
    2021
    7.9M
    2022
    5.1M
    2023
    5.7M
    2024
    11.2M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue11.2 mill5.7 mill
    Operating result4.2 mill1.2 mill
    Result before tax4.3 mill–
    Net profit3.3 mill923 k
    Balance sheet
    Total assets7.6 mill4.4 mill
    Current assets7.0 mill–
    Fixed assets559 k–
    Total equity6.0 mill3.7 mill
    Total liabilities1.6 mill700 k
    Audited
    Operating margin
    37.5%
    Profit margin
    29.9%
    Equity ratio
    79.4%
    Current ratio
    4.50

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors AQUALINK AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of AQUALINK AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy