AMWOFARMA AS

    Active
    Org. no. 918766766Engroshandel med apotekvarer og medisinske varerSØRUMSANDamwofarma.com
    Unlock contact info
    1.7 mill
    Revenue 2025
    0
    Net profit
    2017
    Founded
    +6%
    Growth (revenue)

    About the company

    AMWOFARMA AS er et engroshandelsforetak med fokus på apotekvarer og medisinske produkter, lokalisert i Sørumsand og registrert under organisasjonsnummer 918766766. Selskapet rapporterte en omsetning på 1 692 471 NOK for 2025, med et driftsresultat på -3 537 NOK og et årsresultat på 0 NOK, totale eiendeler på 166 911 NOK og egenkapital på 99 066 NOK samme år. De tilgjengelige tallene viser et lite negativt driftsresultat i 2025, mens årsresultatet framstår som null; uten sammenlignende tall fra foregående år kan ikke klare trendkonklusjoner om vekst eller nedgang trekkes. Ledelsen består av to personer, og styret har ett medlem, noe som indikerer en compact styringsstruktur; eierskap er ikke spesifisert i de oppgitte dataene. Beskrivelsen er basert på tilgjengelige regnskapsdata og offentlig registrert informasjon.

    Organization number
    918766766
    Founded
    2017
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    46.460 — Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer
    VAT registered
    Yes
    Business address
    Blakerveien 109, 1920, SØRUMSAND, 1920, SØRUMSAND
    Website
    amwofarma.com

    Development & activity

    • Revenue growth +6% (2025)
    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    69/ 100
    Medium
    Profit margin0.0%
    Equity ratio59.4%
    Growth (revenue)6.2%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    2 decision-makers
    Jørgen Claus Oldenburg
    Daglig leder
    Jørgen Claus Oldenburg
    Styrets leder
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    Jørgen Claus Oldenburg
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    1.7M NOK

    +6.2%2025

    Net profit

    0 NOK

    -100.0%2025

    Equity

    99.1K NOK

    +219.6%2025

    Revenue (2017–2025)

    Operating revenue, NOK
    755K
    2017
    1.2M
    2018
    1.2M
    2019
    915K
    2020
    1.2M
    2021
    973K
    2022
    1.6M
    2023
    1.6M
    2024
    1.7M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue1.7 mill1.6 mill
    Operating result-4 k-69 k
    Result before tax14 k–
    Net profit02 k
    Balance sheet
    Total assets167 k109 k
    Current assets167 k–
    Fixed assets0–
    Total equity99 k31 k
    Total liabilities68 k78 k
    Audited
    Operating margin
    -0.2%
    Profit margin
    0.0%
    Equity ratio
    59.4%
    Current ratio
    2.46

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors AMWOFARMA AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of AMWOFARMA AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy