ALVØEN GAMLE MØLLE AS

    Active
    Org. no. 992761261Utleie av egen eller leid fast eiendomGODVIK
    Unlock contact info
    8.5 mill
    Revenue 2025
    534 k
    Net profit
    2008
    Founded
    -1%
    Growth (revenue)

    About the company

    ALVØEN GAMLE MØLLE AS er et norsk selskap registrert under organisasjonsnummer 992761261 som driver med diverse virksomhet. Selskapet har i 2024 rapportert en omsetning på 8 612 056 NOK, et driftsresultat på 2 391 323 NOK og et årsresultat på 672 001 NOK, med totale eiendeler på 32 208 294 NOK og egenkapital på 4 565 180 NOK. Fra 2023 til 2024 viser årsresultatet en nedgang på 145 999 NOK, tilsvarende en reduksjon på 17,8 %, noe som indikerer en svak tilbakegang i bunnlinjen sammenlignet med foregående år. Selskapet ledes av en styrerepresentasjon på tre medlemmer og har én aksjonær, noe som gir en konsentrert eierstruktur og en etablert styringsmodell. Beskrivelsen er faktabasert og bygger på tilgjengelige regnskapsdata.

    Organization number
    992761261
    Founded
    2008
    Company type
    Aksjeselskap
    Industry code (NACE)
    68.200 — Utleie av egen eller leid fast eiendom
    VAT registered
    Yes
    Business address
    c/o Alvøen AS, Alvøveien 130, 5179, GODVIK, 5179, GODVIK

    Development & activity

    • VAT registered

    Based on public registries and filed annual accounts.

    Financial health score

    50/ 100
    Medium
    Profit margin6.3%
    Equity ratio15.6%
    Growth (revenue)-1.5%

    Based on margin, equity and growth.

    Key people

    3 decision-makers
    Hendrik Jan Fasmer
    Styrets leder
    HJ
    Hendrik Jansen Fasmer
    Styremedlem
    RF
    Rebecca Fasmer
    Varamedlem
    Unlock email and direct numbers for every decision-maker.Start free

    Shareholders

    ShareholderStake
    100%

    Financial key figures

    Latest financial year 2025

    Revenue

    8.5M NOK

    -1.5%2025

    Net profit

    534.1K NOK

    -20.5%2025

    Equity

    5.1M NOK

    +11.7%2025

    Revenue (2016–2025)

    Operating revenue, NOK
    6.8M
    2016
    6M
    2017
    5.9M
    2018
    6.4M
    2019
    6.8M
    2020
    7.2M
    2021
    7.8M
    2022
    8.1M
    2023
    8.6M
    2024
    8.5M
    2025

    Accounts (multi-year)

    Figures in NOK20252024
    Income statement
    Operating revenue8.5 mill8.6 mill
    Operating result2.0 mill2.4 mill
    Result before tax688 k–
    Net profit534 k672 k
    Balance sheet
    Total assets32.8 mill32.2 mill
    Current assets3.7 mill–
    Fixed assets29.1 mill–
    Total equity5.1 mill4.6 mill
    Total liabilities27.7 mill27.6 mill
    Audited
    Operating margin
    24.0%
    Profit margin
    6.3%
    Equity ratio
    15.6%
    Current ratio
    0.96

    Buying signals

    Premium
    Vexter monitors ALVØEN GAMLE MØLLE AS for buying signals in real time

    Funding, hiring, leadership changes and technology shifts — detected in real time.

    Unlock free with Vexter

    Contact information

    Want direct access to the decision-makers?

    Vexter gives you verified emails and direct numbers to the management of ALVØEN GAMLE MØLLE AS.

    Unlock free with Vexter

    We use cookies

    We use cookies and similar technologies to help improve your experience, serve personalized content, and analyze our traffic. Privacy Policy